Nasz salon został założony w wyniku zamiłowania do kosmetyki i naturalnego piękna, które chcemy z Ciebie wydobyć. Nasze pasje dały początek marzeniom które ziściły się w postaci tego gabinetu. Chętnie pomożemy Ci w osiągnięciu idealnego wyglądu.

Zabiegi kosmetyczne w Olsztynie

Oto lista zabiegów, jakie można wykonać w naszym salonie w Olsztynie. Aby dowiedzieć się więcej o wybranych zabiegach wystarczy kliknąć na wybrany tytuł. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać kontaktując się z nami lub odwiedzając nasz salon kosmetyczny.

Derma Roller
Zabieg Derma Roller polega na wprowadzeniu substancji aktywnych indywidualnie dobranych do rodzaju problemów skórnych pacjenta poprzez specjalny roller posiadający ponad 500 cienkich igiełek. Substancje aktywne preparatu trafiają bezpośrednio do warstwy właściwej skóry, co daje najbardziej spektakularne efekty zabiegu.

Mikrouszkodzenia powstałe w trakcie zabiegu stymulują proces gojenia, zwiększając produkcję nowej elastyny i kolagenu. Derma Roller powoduje bardzo intensywną odbudowę i regenerację skóry poprzez naturalną terapię indukcji kolagenu. Zabieg Derma Roller zwiększa penetrację składników aktywnych nawet do 100 000 razy. W trakcie zabiegu w zależności od potrzeb skóry możemy dostarczyć różnego rodzaju substancje aktywne takie jak: kwas hialuronowy, witamina C, A, L-Karnityna oraz kofeina.

Wskazania do zabiegu:   
Skóra dojrzała    
Zmarszczki   
Rozstępy    
Cellulit    
Zwiotczenia, brak jędrności skóry   
Blizny    
Skóra odwodniona    

Przeciwskazania do zabiegu:
Leczenie retinoidami w ciągu ostatnich 6 miesięcy
Trądzik różowaty
Podrażnienia i stany zapalne skóry
Alergia na skórze
Choroby skórne
Świeża opalenizna


Efekty po zabiegu :

Redukcja cellulitu
Redukcja tkanki tłuszczowej
Redukcja rozstępów i blizn
Ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry
Nawilżenie skóry

Zaleca się ok 6 zabiegów w serii dla skóry dojrzałej, jak również skórom po 28 roku życia (do 3 zabiegów) . Zabiegi wykonujemy z częstotliwością co 7-14 dni