Nasz salon został założony w wyniku zamiłowania do kosmetyki i naturalnego piękna, które chcemy z Ciebie wydobyć. Nasze pasje dały początek marzeniom które ziściły się w postaci tego gabinetu. Chętnie pomożemy Ci w osiągnięciu idealnego wyglądu.

Zabiegi kosmetyczne w Olsztynie

Oto lista zabiegów, jakie można wykonać w naszym salonie w Olsztynie. Aby dowiedzieć się więcej o wybranych zabiegach wystarczy kliknąć na wybrany tytuł. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać kontaktując się z nami lub odwiedzając nasz salon kosmetyczny.

Mezoterapia mikroigłowa/lifting bez skalpela

Medyczny oraz sterylny zabieg z pogranicza medycyny estetycznej i kosmetologii. Przy pomocy urządzenia wyposażonego w jednorazowy kartridż z mikroigiełkami, mamy możliwość podania substancji aktywnych.
Zabieg stymuluje i pobudza naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu składniki aktywne wnikają w niego bardzo głęboko i w większym stężeniu. Stymulacja jest delikatna, a jej działanie w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc struktury skóry właściwej pozostają nienaruszone. Zabieg jest sterylny i bezpieczny a zarazem daje spektakularne efekty.

Kuracja jest polecana zarówno skórom dojrzałym, jako kuracja przeciwzmarszczkowa, poprawiająca gęstość skóry( ok 6 zabiegów w serii), jak również skórom po 28 roku życia (do 3 zabiegów) w celu przywrócenia nawilżenia po intensywnym opalaniu lub skórom bardzo delikatnym, suchym i wrażliwym o upośledzonym systemie samodzielnego wytwarzania płaszcza hydrolipidowego. Zabiegi wykonujemy z częstotliwością co 7-14 dni.

Wskazania do zabiegu:
-Skóra dojrzała
-Zmarszczki
-Skóra sucha
-Skóra wrażliwa
-Blizny potrądzikowe
-Utrata napięcia i elastyczności skóry


Efekty po zabiegu:
-wygładzenie, rozjaśnienie i odnowienie naskórka
-silne nawilżenie głębokich warstw skóry
- regeneracja i stymulacja procesów naprawczych,
-wyrównanie struktury komórkowej skóry ( korzystne także w przypadku  występujących blizn czy złogów )
 -napięcie, pojędrnienie i lift zmniejszenie zmarszczek mimicznych i bruzd
 -polepszenie wyglądu skóry

Przeciwwskazania:
-choroby skórne ,
-świeża opalenizna,
-podrażnienia i stany zapalne skóry,
-trądzik rózowaty,
- alergia na skórze
- Leczenie retinoidami w ciągu ostatnich 6 miesięcy