Nasz salon został założony w wyniku zamiłowania do kosmetyki i naturalnego piękna, które chcemy z Ciebie wydobyć. Nasze pasje dały początek marzeniom które ziściły się w postaci tego gabinetu. Chętnie pomożemy Ci w osiągnięciu idealnego wyglądu.

Zabiegi kosmetyczne w Olsztynie

Oto lista zabiegów, jakie można wykonać w naszym salonie w Olsztynie. Aby dowiedzieć się więcej o wybranych zabiegach wystarczy kliknąć na wybrany tytuł. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać kontaktując się z nami lub odwiedzając nasz salon kosmetyczny.

Peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny  przy wykorzystaniu ultradźwięków oczyszcza skórę ze zrogowaciałego naskórka i innych zanieczyszczeń zgromadzonych na skórze.Dzięki wibracjom ultradźwiękowych podczas zabiegu wykonywany jest mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie skóry, stymuluje metabolizm komórek i pobudza produkcje kolagenu.
Wskazania:
Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i może być wykonywany w przypadku każdego typu cery, szczególnie polecany jest zaś dla osób ze skórą wrażliwą, naczyniową, suchą. Peeling kawitacyjny jest też polecany dla osób z trądzikiem (niezapalnym), przebarwieniami, czy osób posiadających opuchliznę i zasinienia pod oczami  lub skórę szarą, zatrutą nikotyną.